معرفی شرکت

از تاریخ ۲۵/ ۱۲/ ۱۳۸۹ شرکت بازارگستر پگاه منطقه ۳ با تغییر نام از شرکت پارس پیک پگاه (تأسیس ۱۳۸۳/ ۱۱/ ۰۴) رسما فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت عملیاتی این شرکت از تاریخ ۰۱/ ۰۱/ ۱۳۹۰ پس از ایجاد زیر ساختهای اولیه و تأمین حداقل نیروی انسانی مورد نیاز با افتتاح شعبه ۱ شیراز خود آغاز گردید. در تاریخ ۰۱/ ۰۳/ ۱۳۹۰ با افتتاح همزمان شعبه ۲ شیراز و شعبه یک خوزستان (همراه با ادغام شرکت بهسامان خوزستان درشرکت بازارگستر پگاه منطقه ۳) عملا فعالیت خود را گسترش داد و با ایجاد شعبه هرمزگان در مورخ ۱۶/ ۰۳/ ۱۳۹۰، شعبه یک و دو کرمان در مورخ ۰۱/ ۰۴/ ۱۳۹۰ و شعبه ۲ اهواز در مورخ ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۰ نسبت به توسعه فعالیت های خود اقدام نمود. شعبه دو کرمان در انتهای سال ۹۳ در شعبه یک کرمان ادغام شد. زیر شعبه آبادان، بهبهان به عنوان زیر مجموعه های شعبه اهواز، زیر شعب بوشهر، جهرم، کنگان و یاسوج به عنوان زیر شعب شعبه یک شیراز، زیر شعب جیرفت و زاهدان به عنوان زیر شعب کرمان در این منطقه مشغول به فعالیت هستند که در آذر ماه ۹۶ زیر شعبه زاهدان تعطیل و عملیات آن از شعبه کرمان مدیریت می شود. 
شرکت بازارگستر پگاه منطقه سه با پوشش ۷ استان جنوبی کشور (سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، هرمزگان و بوشهر) و وسعت ۶۶۳ هزار کیلومتر مربع، ۴۳ درصد از وسعت کشور را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین حدود ۱۹ میلیون نفر که معادل ۲۴% جمعیت کل ایران می باشد در این منطقه زندگی می کنند. موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه: 
۱-انجام و ارائه خدمات فرآورده های شیری
۲- توزیع مواد غذایی و فرآورده های شیری
۳- سرمایه گذاری و مشارکت در تاسیس فروشگاههای مواد غذایی
۴- تاسیس نمایندگی و شعب در داخل کشور
۵- اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی و داخلی در امور پخش مواد غذایی
۶- واردات و صادرات مواد غذایی
۷- واردات ماشین آلات مربوط به توزیع و فروش مواد غذایی
۸- هر فعالیت تجاری و اقتصادی مجاز از نظر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در جهت سود آوری شرکت مفید باشد. 


آدرس شعب اصلی: 
شعبه یک شیراز: کیلومتر ۳۲ جاده شیراز- تخت جمشید– شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس- شعبه یک شیراز 
شعبه دو شیراز: شیراز- جاده بوشهر- بالاتر از پلیس راه- ۱٫۵ کیلومتر بعد از پل گچی- سمت چب- شعبه دو شیراز 
شعبه یک خوزستان: شوش دانیال- کیلومتر ۳جاده شوش- ذزفول- شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان- شعبه یک خوزستان 
شعبه دو خوزستان: اهواز سه را خرمشهر- روبروی کلانتری ۱۹- شعبه دو خوزستان 
شعبه یک کرمان: کرمان- کیلومتر اول جاده ۷ باغ علوی– جنب دانشگاه شهید چمران– کارخانه شیر پاستوریزه پگاه کرمان- شعبه یک کرمان 
شعبه بندرعباس:بندرعباس-بلوار علی بن ابیطالب-جنب ایران خودرو- کوچه نیایش یک- شعبه بندرعباس